OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.05.2022
Data: 2022-05-29
Wniebowstąpienie Pańskie29.05.2022 r.

„Oto usłyszeliśmy, że Pan wstąpił do nieba. Zastanawiajmy się więc nad tym, w co wierzymy. I choć zatrzymuje nas tutaj słabość ciała, to jednak dążmy za Jezusem krokami miłości”.
Św. Grzegorz Wielki
  1. Dziś w naszej parafii przeżywamy bardzo podniosłą uroczystość I Komunii św. naszych Dzieci. Msza św. podczas, której nasze Dzieci po raz pierwszy przystąpią do Komunii zostanie odprawiona o godz. 10.00. Prosimy, aby parafianie i inne osoby nie związane z tą uroczystością uczestniczyły we mszy się o innej godzinie (8.00, 12.00 i 18.00). Dziękujemy za zrozumienie.
  2. Od poniedziałku do piątku włącznie Dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. przychodzą z Rodzicami na mszę św. o godz. 18.00 (Biały Tydzień).
  3. Dziś także przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  4. W środę rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Nabożeństwo czerwcowe po mszy św. wieczornej.
  5. W środę 1.06. to Dzień Dziecka. Modlić się będziemy o zdrowie i Boże błogosł. dla naszych dzieci.
  6. W piątek od godz. 9.00 ks. Marian będzie odwiedzał chorych z Komunią św. Pół godziny przed mszą św. okazja do spowiedzi.
  7. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Zesłania Ducha Św.  na mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy Dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do Komunii św. Okazja do spowiedzi przed mszą św. wieczorną w Białym Tygodniu.
  8. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na nasze nagłośnienie. Bóg zapłać.
  9. Kancelaria w tym tygodniu czynna będzie tylko we wtorek od godz. 16.00 do 17.00.
  10. Dziękujemy Rodzicom  za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców z ul. Klonowej.
  11. Zapowiedzi przedślubne: Wojciech Florczyk, kawaler, par. Miłosierdzia Bożego Malbork i Paulina Edyta Olszewska, panna, loco. Zapowiedź druga; Bartosz Adrian Wojtysiak, Kawaler, par. św. Urszuli Leduchowskiej Malbork i Magdalena Anna Muzyka, panna, par. św. Jana Chrzciciela Malbork. Zapowiedź druga. Mateusz Krzysztof Zawiślak, kawaler, NSPJ Stegna i Elżbieta Maria Dolata, panna, loco. Zapowiedź pierwsza.
  12. Do nabycia jest nowy nr Gościa Niedzielnego.
  13.  Z naszej wspólnoty odeszli: +Piotr Egert, +Barbara Oskroba, R.I.P.