OGŁOSZENIA PARAFIALNE 03.07.2022
Data: 2022-07-03
XIV Niedziela w ciągu roku03.07.2022 r.

„Tam, gdzie imię Boga jest zniekształcone, zbezczeszczone, tam poniżony jest również człowiek”.
                                                                    Benedykt XVI

1. Decyzją Ks. Biskupa Elbląskiego Jacka Jezierskiego z dniem 30.06.2022 roku zakończył posługę duszpasterską w naszej parafii ks. Wikariusz Marian Jażdżewski. Z dniem 01.07.2022 roku będzie pełnił zadania wikariusza parafialnego w parafii św. Rafała Kalinowskiego w Elblągu. Za pracę w naszej parafii dziękujemy Ks. Maranowi i otaczamy Go naszymi modlitwami.
  2. Dziś ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na wykonanie prac związanych z zaleceniami Straży Pożarnej dotyczącymi naszego kościoła. Bóg zapłać.
  3. Od poniedziałku do piątku włącznie nie będzie ks. Proboszcza. Ks. Piotr Fiałek będzie mnie zastępował. W razie potrzeby proszę się z Nim kontaktować telefonicznie 694 523 951.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Michała Ślizienia, który zachęcać będzie do pielgrzymowania z Grupą Pomezania Malbork – Zantyr Sztum na szlaku XXX Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Po mszach św. będzie można złożyć ofiarę do puszki na rzecz grupy pielgrzymkowej.
  5. W ubiegłym tygodniu uregulowano należność za wywóz kontenera ze śmieciami z naszego cmentarza. Koszt 719 zł. Za czerwiec TOI TOI rachunek na kwotę 259,20 zł.
  6. W miesiącu lipcu i sierpniu kancelaria czynna będzie tylko w środę od 16.00 do 17.00.
  7. Dziękujemy osobom z ul. Solskiego  za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców z ul. Tczewskiej.
  8. Księża Orioniści z parafii św. Jana Chrzciciela w Malborku organizują pielgrzymkę do Sokółki. Wyjazd 16.07.o godz. 4.00, powrót około godz. 22.00. Koszt 170 zł. Zapisy u Księży Orionistów.
  9. W dni powszednie (lipiec i sierpień) msza św. tylko o godz. 18.00.
  10.  Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego.