OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.07.2022
Data: 2022-07-24
XVII Niedziela w ciągu roku24.07.2022 r.

„Gdy odstępujesz od zła, wierzysz w karę, gdy czynisz dobro, wierzysz, że dojdziesz do nagrody”.
                                                                    Św. Cezary z Arles

1. Dziś po mszach św. poświęcenie pojazdów z racji wspomnienia w tym tygodniu (25.07.) patrona kierowców św. Krzysztofa.
  2. We wtorek w liturgii wspominać będziemy św. Joachima i Anny rodziców Najśw. Maryi Panny.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji Ks. Jana Potrykusa i poświęcenie tablicy pamiątkowej.
  4. W przyszłą niedzielę kto mógłby wspomóc ofiarą nasz parafialny cmentarz, to można wrzucić ofiarę do skarbon znajdujących się w kościele. Bóg zapłać.
  5. W ubiegłym tygodniu został wywieziony kontener ze śmieciami z naszego cmentarza. Koszt wywozu to 686 zł.
  6. W miesiącu lipcu i sierpniu kancelaria czynna będzie tylko w środę od 16.00 do 17.00.
  7. Dziękujemy osobom z ul. Zamkowej  za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców z ul. Wierzbowej.
  8. W dni powszednie (lipiec i sierpień) msza św. tylko o godz. 18.00.
  9.  Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego.