OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.07.2022
Data: 2022-07-31
XVIII Niedziela w ciągu roku31.07.2022 r.

„Pobożność bierze się z miłości Boga i bliźniego”.
                                                                    Św. Tomasz z Akwinu

1. Dziś o godz. 10.00 zostanie odprawiona msza św. w intencji Ks. Jana Potrykusa i poświęcenie tablicy pamiątkowej.
  2. Dziś, kto mógłby wspomóc ofiarą nasz parafialny cmentarz, to można wrzucić ofiarę do skarbon znajdujących się w kościele. Bóg zapłać.
  3. W piątek okazja do spowiedzi pół godziny przed mszą św.
  4. W sierpniu nie będzie wizyty kapłana u chorych z racji I piątku miesiąca.
  5. W sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego.
  6. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na prace związane z zaleceniami Straży Pożarnej dotyczącymi naszego kościoła. Bóg zapłać.
  7. W miesiącu sierpniu kancelaria czynna będzie tylko w środę od 16.00 do 17.00.
  8. Dziękujemy osobom z ul. Wierzbowej  za posprzątanie kościoła. W tym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców z ul. Wałowej.
  9. W dni powszednie (sierpień) msza św. tylko o godz. 18.00.
  10. W Kościele miesiąc sierpień jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy  wszystkich do podjęcia tego trudu.
  11.  Do nabycia jest nowy numer Gościa Niedzielnego.